Glop

Glop Nedir?
Glop gerek sütyenlerin içinde gerek abiye veya gelinlik gibi özel günler için tasarlanan kıyafetlerin göğüs kısmında kullanmak adına üretilen esnek ve rahat kullanımı olan tekstil ürünüdür.

Glop Özellikleri Nelerdir Ve Dokusu Nasıl Olmalıdır?
Glop özellikleri tasarlanacak kıyafete göre belirlenmelidir. Yani glop için şöyle olmak zorunda diyemeyiz çünkü bu gelinlikte olabilir zarif görünen bir abiye de .

Glop Çeşitleri Nelerdir?
Glopları yüzeysel olarak sınıflandıracak olursak destekli veya desteksiz olarak sınıflandırabiliriz.
Destekli glopların desteksizlerden farkı daha dolgun ve göğüsleri daha dik göstermesidir.

Destekli Ve Desteksiz Gloplar Neye Göre Kullanılmalı?
Sütyenlerde bildiğiniz üzere destekli veya desteksiz globu tercihinize göre kullanabilirsiniz. Gelinliklerde genel olarak destekleri gloplar tercih edilmelidir çünkü destekli gloplar toparlama işinde son derece başarılıdırlar. Bazı zarif abiyelerde desteksiz gloplar kullanılır yani abiyeyi tasarlayan kişinin isteğine kalmış bir şey dediğimiz gibi istenilen glop istenilen yere kullanılabilir şart yok bu konuda.

İyi Ve Kaliteli Bir Glop Olduğunu Nasıl Anlarım?
İyi ve kaliteli bir globu anlamak aslında o kadar da zor değil ilk olarak ve en önemlisi bedeninizin ölçülerini tam olarak bilmektir.Gloplarda en küçükten en büyük bedene kadar beden skalası mevcuttur siz ilk olarak bedeninizi doğru şekilde bileceksiniz daha sonra aldığınız firmadaki glopları incelerken dokusuna dikkat etmeniz gerekmektir dokusu çok sert veya çok fazla yumuşak olmamalıdır. Kalitesini anlamanıza yardımcı olacak en büyük etken ise üzerinize tam oturması ve içinizde rahat etmenizdir .

Glop Nereden Temin Edebilirim ?
Üretiminde bulunduğumuz ve gün geçtikçe daha da çok talep aldığımız Ensar Vatka Ve Kap üretim şirketimiz sizin için en iyi glopları üretmektedir. Buradan istediğiniz tarzda istediğiniz biçimde glop bulabilirsiniz. .Bizi tercih eden müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemlidir bu yüzden iş yerimizdeki çalışanlar disiplinli, güvenilir, işlerini son derece iyi yapan, güler yüzlü ve kaliteli çalışanlardır. Bizi tercih ederseniz memnun kalacağınıza eminim işimizi çok özenli ve güvenilir bir hizmet vererek yapıyoruz. Bu sektörde canla başla çalıştığımızı sizler de göreceksiniz .Eğer doğru bir sütyen kalıbı arıyorsanız sektörümüze hoş geldiniz. Yapmanız gereken tek şey bizimle hemen iletişime geçmeniz size anında dönüş sağlayacağımıza emin olabilirsiniz. Bize kaplarımıza güveniyoruz siz de bizlere güvenin. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle 😊.


Open chat
Size nasıl yardım olabilirim?
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabilirim?