ABİYE KABI

Modaya ve güzelliğe karşı ilginiz varsa eminim abiye konusunda şüphesiz bilginiz vardır ve abiye giymeyi, tasarlamayı ya da dikmeyi seviyorsunuzdur .Abiye şıklığı için tasarım ve dikimin önemli olduğu kadar önemli olan bir nokta da abiye kabıdır

Abiye kabı abiyenizde sütyen askı ve benzeri hoş durmayan görüntüler yaratacağı için abiye kabı yardımımıza koşar bir kadının zarafetini ve asilliğini ortaya koyan en iddialı kıyafetlerdir ve bu kıyafetin tasarımı ve dikimi yapılırken en uygun abiye kapları kullanılır. 

Eğer abiye kabı olmadan bir abiye düşünüyorsanız bence tekrar düşünün . Günümüzde şu an tasarlanan abiyelerin neredeyse hemen hepsinde abiye kabı kullanılır. Hemen herkesin dikkatini çekmiştir zaten abiyelerde sanki gizli bir sütyen varmış gibi göğüs kısmı oldukça şıktır ve muazzam bir görünüme sahiptir. Bu abiyelerin gizli kahramanları tabi ki abiye kaplarıdır. Bu gizli kahramanların arkasında bir de mucizevi üreticileri var. İzin verin size sektörümüzden bahsedeyim biraz : 

Biz Ensar Vatka Ve Kap olarak sektöründe sizler için harika abiye kapları, vatkalar ve sütyen kapları üreten firmayız. Firmamızın öncelikleri hız ,esneklik , kalite ,güvenilirlik ve tasarımdır. 

Firmamız ihracat yapmakla birlikte gün içerisinde 10.000’in üzerinde vatka , 30.000’in üzerinde çift abiye kabı ve sütyen kapları üretmektedir. İşinin ehlinde olan ve çalışkan 60 çalışanımız ve 100 den fazla memnuniyeti çok yüksek olan müşterilerimiz vardır. 

Siz de en uygun abiye kabı sütyen kabı veya vatka arıyorsanız firmamıza hoş geldiniz. 

Firmamızın kalite ilkesini çevreye karşı duyarlı olmak adına Oeko-Tex standartlarına uygun olarak belirledik. 

Şirketimiz oldukça titiz bir işçiliğe sahip olup sizler için bütün gerekli hizmetleri vermektedir. Bizi tercih ederseniz memnun kalacağınıza eminim işimizi çok özenli ve güvenilir bir hizmet vererek yapıyoruz. Bu sektörde canla başla çalıştığımızı sizler de göreceksiniz .Eğer doğru bir sütyen kalıbı arıyorsanız sektörümüze hoş geldiniz. Yapmanız gereken tek şey bizimle hemen iletişime geçmeniz size anında dönüş sağlayacağımıza emin olabilirsiniz. Bize kaplarımıza güveniyoruz siz de bizlere güvenin. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle. 😊

Open chat
Size nasıl yardım olabilirim?
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabilirim?