Kap

KAP NEDİR ?
Kap özellikle sütyenler ve özel gün kıyafetlerinde göğüs kısmını oluşturan ana materyaldir.

KAP ÖZELLİKLERİ NELERDİR?
Kaplar genel hat olarak destekli ,boş kap ve abiye kabı olmak üzere nitelendirilir .Kadınlar kendilerine göre bu kaplardan tercih ederler. Bu hususta dikkat edilecek şey kendilerine uygun olan kapları bulabilmeleridir yanlış kap seçimleri kötü bir görüntü oluşturabilir ya da sağlık açısından uygun olmayabilir bunun için kadınlar kendilerine uygun kapların seçerken son derece dikkatli olmaları gerekir.

DESTEKLİ VE DESTEKSİZ BOŞ KAP FARKI NEDİR?
Çoğu kadının bildiği üzere destekli ve desteksiz sütyen olarak adlandırdığımız sütyenler aslında destekli ve boş kaplardan oluşurlar.Destekli kaplar genellikle daha dolgun ve push-up etki göstermesi için kullanılırken boş kaplar ise toparlayıcı bir etkiye sahip olmakla birlikte büyük bedene sahip olan kadınlar için daha zayıf görünüme sahip olma avantajı sunar tercih sizlere kalmış .

KAP İMALATI NEREDE YAPILIR?
Kap imalatı Türkiye’de yaygın olmamakla birlikte başlıca yerlerde yapılmaktadır bunlardan birisi bizim şirketimiz adresi Uğurmumcu mahallesi, 2345 sokak No:2/5, Sultangazi / İstanbul olan Ensar Vatka Ve Kap Üretim Şirketidir. Burada istediğiniz şekilde vatka kap üretimi yapılmaktadır.

NEDEN ENSAR VATKA VE KAP?
Geniş üretim yelpazesine, gerekli donanıma ve yüksek verime sahip olan Ensar Vatka şirketi kumaş, sünger temini yapmakta ve kumaşlar ham madde kontrolünden titizlikle geçmektedir. Şirketimiz müşteri odaklı çalıştığı için zamanında teslimat ve müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir.
Gün geçtikçe artan müşteriye ve ihracat olanaklarına sahibiz .Kullanılan malzemelerde son teknoloji ürünler kullanıyoruz ve ortaya son derece güvenilir ve kaliteli ürünler koyuyoruz. Üretiminde bulunduğumuz bütün Ensar Vatka ve Sütyen Kapları şirket çalışanları olarak sütyen cup (sütyen kapları) sizin için en kaliteli en şık görünüme sahip ve en rahat olan sütyen kaplarını üretiyoruz bizi tercih eden müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemlidir bu yüzden iş yerimizdeki çalışanlar disiplinli, güvenilir, işlerini son derece iyi yapan, güler yüzlü ve kaliteli çalışanlardır. Bizi tercih ederseniz memnun kalacağınıza eminim işimizi çok özenli ve güvenilir bir hizmet vererek yapıyoruz. Bu sektörde canla başla çalıştığımızı sizler de göreceksiniz .Eğer doğru bir sütyen kalıbı arıyorsanız sektörümüze hoş geldiniz. Yapmanız gereken tek şey bizimle hemen iletişime geçmeniz size anında dönüş sağlayacağımıza emin olabilirsiniz. Bize kaplarımıza güveniyoruz siz de bizlere güvenin. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle 😊.


Open chat
Size nasıl yardım olabilirim?
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabilirim?